• "Demineralizacja posiada wiele zalet względem destylacji w produkcji wody oczyszczonej. Po pierwsze, jest procesem na żądanie – woda jest dostępna wtedy, gdy jest potrzebna"

Witamy


Witamy na naszej stronie i dziękujemy za zainteresowanie.
Nasza firma działa od kilkunastu lat i jest zaufanym polskim producentem wody demineralizowanej. Jakość produktu i zadowolenie klientów pozwoliły zaliczyć nas do czołówki podmiotów produkujących wodę demineralizowaną w całym kraju.
Naszymi odbiorcami są producenci kosmetyków, farmaceutyków, branże medyczne, stomatologiczne i laboratoryjne, woda wykorzystywana jest w przemyśle motoryzacyjnym i elektronicznym, w systemach chłodzenia i klimatyzacji, chemii gospodarczej, ogrodnictwie i akwarystyce, a także w innych branżach, w produkcji których wymagana jest wysoka czystość roztworu.
Klarowność wody zapewniamy dbałością i profesjonalizmem na każdym etapie produkcji, a także podczas przechowywania i transportu. Systematyczna kontrola jakości z wykorzystaniem najnowszych technologicznie urządzeń pomiarowych, eliminuje z niej wszelkie zanieczyszczenia mikrobiologiczne, dzięki czemu jest sterylna nie tylko bezpośrednio po oczyszczeniu, ale pozostaje taka aż do momentu otwarcia jej przez finalnego odbiorcę.
Potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych usług są testy wykonywane w specjalistycznym laboratorium dopuszczające naszą wodę do stosowania w procesach wymagających odpowiedniej czystości tego produktu.
Wieloletnie doświadczenie sprawia że jesteśmy rzetelnym partnerem i dokładamy wszelkich starań aby współpraca przebiegała zawsze na najwyższym poziomie.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do współpracy.